Zakończenie roku klas I i II

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w dniu 22 czerwca rozpoczęła Msza Święta w kościele p. w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce. Następnie uczniowie i nauczyciele zebrali się w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia. Uroczystość zaczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 1b (Emilia Kowalkowska, Magda Kowalska, Marta Gontarz), 1d (Marysia Cichocka), 2f (Julia Babińska, Żaneta Czajkowska, Patrycja Gasek) oraz 2h (Wiktoria Drężek, Zuzanna Lenkiewicz, Mikołaj Krystian). Następnie Pani Dyrektor Anna Maksimowska powitała przybyłych gości oraz pogratulowała uczniom osiągniętych wysokich wyników w nauce. Życzyła również udanych wakacji oraz dobrego wypoczynku przed następnymi wyzwaniami. Uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję w tym roku szkolnym otrzymali nagrody ufundowane przez Pana Prezydenta Janusza Kotowskiego, a uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyżej otrzymali nagrody książkowe. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Teraz czas na odpoczynek i naładowanie akumulatorów.