Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W dniu 4 września 2023 r. o godz. 9:30 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie i nauczyciele zgromadzili się na hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Uroczystość poprowadzili: Martyna Mierzejewska i Jan Marcińczyk z klasy II D.

Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną przygotowaną w hołdzie rocznicy wybuchu II Wojny Światowej pod kierunkiem p. Izabeli Górskiej. Utwory instrumentalne wykonali: Julia Zyśk i Wiktoria Markowska z klasy II F, Zuzanna Kulis z klasy III B oraz Kalina Luchcińska z klasy II D, a wiersze wyrecytowały uczennice klasy II D: Dominika Białobrzeska, Julia Choromańska oraz Martyna Mierzejewska.

Pani Dyrektor Anna Maksimowska serdecznie powitała wszystkich przybyłych, a w szczególności uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami. Ważnym punktem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Do nowych uczniów w społeczności szkolnej skierował swoje słowa również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Bartosz Zacharek. Po części oficjalnej miały miejsce spotkania uczniów z wychowawcami.

Koordynatorem całej uroczystości była p. Anna Markowska.

Życzymy wszystkim spokojnego i owocnego w sukcesy roku szkolnego 2023/2024.

Rozpoczęcie roku szkolnego (04.09.2023)