Jasełka bożonarodzeniowe

„Ktoś pukał do drzwi naszych…” – pod takim hasłem w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe, które opowiadały o naszych przygotowaniach do zbliżających się świąt oraz zwracały uwagę na to co jest ich istotą. Przeniosły nas również do Betlejem za sprawą relacji reporterskiej. Świątecznej atmosferze i refleksji sprzyjały przepiękne kolędy przygotowane i wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Jasełka były o tyle niezwykłe, że w rolę aktorów wcielili się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i dyrekcja.

Reżyserem tego przedsięwzięcia była Pani Urszula Ziemak, a za kamerą stanął Bartosz Zacharek z klasy 4A. Było to dzieło wspólnotowe, za które wszystkim dziękujemy i życzymy byśmy nie zagubili tego co w tym czasie najważniejsze …

Jasełka bożonarodzeniowe (20.12.2023)