Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W dniu 2 września 2024 r. o godz. 9:30 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Uczniowie i nauczyciele zgromadzili się przed szkołą przy sali 1. Uroczystość poprowadzili: Natalia Przybysz i Paweł Twardziak z klasy IVF.

Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną przygotowaną w hołdzie rocznicy wybuchu II Wojny Światowej pod kierunkiem p. Katarzyny Chrostek. Utwory instrumentalno-wokalne wykonali: Antonina Piasta, Nikolas Plaga i Lena Krajewska z klasy IIIC, Katarzyna Skrodzka z klasy IIE i Julia Zyśk z klasy IIIF, a wiersze wyrecytowały uczennice: Lena Kujtkowska, Aleksandra Deptuła i Anna Duszak z klasy IIC oraz Iga Lubiejewska z klasy IID.

Pani Dyrektor Anna Maksimowska serdecznie powitała wszystkich przybyłych, a w szczególności uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami. Swoja obecnością uroczystość uświetnili: Prezydent Miasta Ostrołęki – Pan Paweł Niewiadomski, Dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie – Pani Teresa Michalak, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adam Struzika – Dyrektor delegatury w Ostrołęce – Pan Radosław Parzych, oraz Pan Poseł Marcin Grabowski i Pan Poseł Mariusz Popielarz. Ważnym punktem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów poprowadzone przez Panią Iwonę Malinowską. Do nowych uczniów w społeczności szkolnej skierował swoje słowa również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Mikołaj Białobrzewski. Po części oficjalnej miały miejsce spotkania uczniów z wychowawcami.

Koordynatorem całej uroczystości była Pani Marta Niedźwiedzka.

Życzymy wszystkim spokojnego i owocnego w sukcesy roku szkolnego 2024/2025.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 (02.09.2024)