Spotkanie z Prezydentem w I LO

W dniu 4 września 2024 r. w I Liceum Ogólnokształcącym odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego z Prezydentem Miasta Ostrołęki, Panem Pawłem Niewiadomskim, w sprawie wspaniałej inicjatywy budowy nowego Centrum dla młodzieży, które będzie sprzyjało rozwojowi wszelkiego rodzaju talentów młodych ludzi. Stanie się ono miejscem odpoczynku i relaksu. Po serdecznym przywitaniu Gościa podczas intensywnej burzy mózgów przy wspólnym stole opracowano projekt zawierający wszystkie pomysły dotyczące wyposażenia Centrum i jego funkcjonalności.

W spotkaniu udział wzięli następujący uczniowie: Mikołaj Białobrzeski 3A, Marcin Dragun 2F, Mikołaj Rzewnicki 3C, Patrycja Golon 3C, Apolonia Karpińska 3A, Anna Szkółka 3D, Aleksander Chrzczonowski 4G, Jakub Łuba 4A, Kalina Zublińska 3D, Alicja Zych 1B, Maria Baranek 3A, oraz opiekunowie: p. Katarzyna Dziekońska, p. Ewa Bystrzyńska, p. Agnieszka Ludwiczak, p. Agnieszka Klimkowska.

Tekst i zdjęcia : Agnieszka Klimkowska, Agnieszka Ludwiczak.